Os 16518 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.29 | 9 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.31 | 15.32 | 2b | ||
Trmice | 15.36 | 15.36 | 1 | ||
Koštov | 15.39 | 15.39 | |||
Stadice | 15.43 | 15.43 | |||
Řehlovice | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Brozánky | 15.48 | 15.48 | |||
Rtyně nad Bílinou | 15.50 | 15.50 | |||
Velvěty | 15.52 | 15.52 | |||
Úpořiny | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Lbín | 15.59 | 15.59 | |||
Ohníč | 16.03 | 16.03 | 2 | ||
Hostomice nad Bílinou | 16.07 | 16.07 | |||
Světec | 16.09 | 16.09 | 2 | ||
Bílina-Chudeřice | 16.11 | 16.11 | |||
Bílina | 16.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci