Os 16503 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 4.13 | 8 | |||
Bílina | 4.24 | 4.24 | 1 | ||
Bílina-Chudeřice | 4.28 | 4.28 | |||
Světec | 4.30 | 4.30 | 1 | ||
Hostomice nad Bílinou | 4.32 | 4.32 | |||
Ohníč | 4.35 | 4.35 | 1 | ||
Lbín | 4.40 | 4.40 | |||
Úpořiny | 4.42 | 4.43 | 1 | ||
Velvěty | 4.46 | 4.46 | |||
Rtyně nad Bílinou | 4.48 | 4.48 | |||
Brozánky | 4.50 | 4.50 | |||
Řehlovice | 4.53 | 4.53 | 1 | ||
Stadice | 4.55 | 4.55 | |||
Koštov | 4.58 | 4.58 | |||
Trmice | 5.02 | 5.02 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.07 | 5.08 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.10 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci