Os 16500 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.17 | 9 | |||
Ústí nad Labem západ | 4.19 | 4.20 | 2b | ||
Trmice | 4.24 | 4.24 | 1 | ||
Koštov | 4.27 | 4.27 | |||
Stadice | 4.31 | 4.31 | |||
Řehlovice | 4.33 | 4.33 | 2 | ||
Brozánky | 4.36 | 4.36 | |||
Rtyně nad Bílinou | 4.38 | 4.38 | |||
Velvěty | 4.40 | 4.40 | |||
Úpořiny | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Lbín | 4.47 | 4.47 | |||
Ohníč | 4.51 | 4.51 | 2 | ||
Hostomice nad Bílinou | 4.55 | 4.55 | |||
Světec | 4.57 | 4.57 | 2 | ||
Bílina-Chudeřice | 4.59 | 4.59 | |||
Bílina | 5.03 | 5.03 | 2 | ||
Most | 5.15 | 5.16 | 2 | ||
Třebušice | 5.22 | 2a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci