Vlak 1013 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.55 | 16.18 | 8b | ||
Praha-Běchovice | 16.28 | 16.28 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.23 | 17.24 | 1 | ||
Česká Třebová | 18.07 | 18.08 | 12 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.55 | 18.57 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 19.26 | 19.27 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 19.56 | 20.02 | 6 | ||
Děhylov | 20.08 | 20.13 | 1 | ||
Opava-Komárov | 20.25 | 20.26 | 1 | ||
Opava východ | 20.30 | 3 |
nejede 24. – 31.XII., 15., 17.IV.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci