Vlak 1274 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 15.17 | 5 | |||
Mikulášovice střed | 15.22 | 15.22 | |||
Brtníky | 15.32 | 15.33 | |||
Panský | 15.36 | 15.38 | 2 | ||
Krásná Lípa | 15.48 | 15.50 | 1 | ||
Krásná Lípa město | 15.52 | 15.53 | |||
Rybniště | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Chřibská | 16.01 | 16.02 | 1a | ||
Jedlová | 16.07 | 16.14 | 1 | ||
Svor | 16.23 | 16.25 | 3 | ||
Nový Bor | 16.31 | 16.41 | 3 | ||
Česká Lípa střelnice | 16.51 | 16.51 | 1b | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.54 | 16.59 | 1 | ||
Staré Splavy | 17.10 | 17.11 | |||
Doksy | 17.14 | 17.15 | 1 | ||
Bezděz | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Bělá pod Bezdězem | 17.33 | 17.44 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou | 17.55 | 18.04 | 3 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.12 | 18.13 | 1 | ||
Chotětov | 18.23 | 18.23 | 1 | ||
Byšice | 18.37 | 18.37 | 1 | ||
Všetaty | 18.41 | 18.42 | 18 | ||
Neratovice | 18.48 | 18.49 | 1 | ||
Praha-Čakovice | 19.01 | 19.12 | 1 | ||
Praha-Kbely | 19.15 | 19.15 | |||
Praha-Vysočany | 19.26 | 19.31 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.38 | 19.42 | 22 | ||
Praha-Vršovice | 19.46 | 19.53 | 7 |
jede v a od 26.III. do 30.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci