R 1270 „Rakovnický rychlík“ | |
Řazení vlaku: 749 + Ba + BDa Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vyšehrad výhybna | 9.17 | 502 | |||
Praha-Smíchov | 9.19 | 9.20 | 6 | ||
Praha-Radotín | 9.31 | 9.32 | 10a | ||
Beroun | 9.57 | 10.13 | 2 | ||
Nižbor | 10.23 | 10.25 | 1 | ||
Zbečno | 10.34 | 10.35 | 1 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 10.44 | 10.46 | 1 | ||
Křivoklát | 10.48 | 10.50 | |||
Lašovice | 10.58 | 11.01 | 1 | ||
Rakovník | 11.07 | 11.10 | 1 | ||
Lubná | 11.16 | 11.17 | 1 | ||
Příčina | 11.21 | 11.22 | |||
Zavidov | 11.30 | 11.31 | 1 | ||
Všesulov | 11.36 | 11.36 | |||
Čistá | 11.40 | 11.41 | 1 | ||
Strachovice | 11.47 | 11.48 | |||
Kožlany | 11.54 | 11.54 | |||
Kralovice u Rakovníka | 11.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci