Vlak 18013 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 16.19 | 1a | |||
Stožec | 16.25 | 16.25 | 1 | ||
Černý Kříž | 16.30 | 16.33 | 1 | ||
Dobrá na Šumavě | 16.36 | 16.36 | |||
Volary | 16.41 | 16.45 | 3 | ||
Spálenec | 16.57 | 16.57 | |||
Zbytiny | 16.59 | 17.02 | 2 | ||
Skříněřov | 17.07 | 17.07 | |||
Ovesné u Prachatic | 17.12 | 17.12 | |||
Chroboly | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Rohanov | 17.21 | 17.21 | |||
Prachatice lázně | 17.27 | 17.27 | 1 | ||
Prachatice | 17.30 | 17.34 | 1 | ||
Husinec | 17.39 | 17.39 | 1 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 17.46 | 17.47 | 3 | ||
Blanice | 17.50 | 17.50 | |||
Bavorov | 17.55 | 17.58 | 3 | ||
Svinětice | 18.01 | 18.01 | |||
Pražák | 18.06 | 18.06 | |||
Vodňany | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Číčenice | 18.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci