Vlak 1089 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 12.45 | 13.05 | 4 | ||
Jirkov zastávka | 13.21 | 13.22 | |||
Odb Chomutov město | 13.25 | 13.26 | |||
Chomutov | 13.28 | 13.30 | 2 | ||
Žatec | 13.50 | 13.53 | 1 | ||
Žatec západ | 13.55 | 13.56 | |||
Podbořany | 14.18 | 14.19 | 1 | ||
Vroutek | 14.27 | 14.28 | 1 | ||
Kryry | 14.33 | 14.34 | 1 | ||
Blatno u Jesenice | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
Žihle | 14.54 | 14.57 | 1 | ||
Mladotice | 15.08 | 15.08 | 3 | ||
Plasy | 15.16 | 15.18 | 1 | ||
Kaznějov | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.52 | 4 |
jede od 1.I. do 1.V. a od 17.IX. denně, od 7.V. do 11.IX. jede v , a 12. – 26.XII./jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci