Vlak 6716 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 17.01 | 1 | |||
Chrášťany | 17.10 | 17.11 | 1 | ||
Hořesedly | 17.14 | 17.14 | |||
Svojetín | 17.19 | 17.21 | 1 | ||
Mutějovice | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Domoušice | 17.35 | 17.36 | 1 | ||
Solopysky | 17.41 | 17.41 | |||
Konětopy | 17.44 | 17.44 | |||
Hřivice | 17.47 | 17.59 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 18.02 | 18.02 | |||
Opočno u Loun | 18.04 | 18.04 | |||
Jimlín | 18.06 | 18.06 | |||
Louny předměstí | 18.09 | 18.09 | 1 | ||
Louny město | 18.13 | 18.13 | |||
Louny střed | 18.14 | 18.14 | |||
Louny | 18.17 | 18.21 | 3 | ||
Dobroměřice | 18.24 | 18.24 | |||
Lenešice | 18.26 | 18.27 | 1 | ||
Břvany | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 18.39 | 18.39 | 1 | ||
Obrnice | 18.46 | 18.46 | 4 | ||
Most | 18.51 | 19.00 | 3 | ||
Most-Kopisty | 19.06 | 19.06 | |||
Most-Minerva | 19.10 | 19.10 | |||
Litvínov město | 19.15 | 19.15 | |||
Louka u Litvínova | 19.17 | 19.17 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | 19.19 | 19.19 | |||
Osek město | 19.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci