Vlak 6713 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 15.30 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | 15.36 | 15.36 | |||
Louka u Litvínova | 15.38 | 15.38 | 1 | ||
Litvínov město | 15.40 | 15.40 | |||
Most-Minerva | 15.45 | 15.45 | |||
Most-Kopisty | 15.48 | 15.48 | |||
Most | 15.56 | 16.02 | 7 | ||
Obrnice | 16.06 | 16.06 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Břvany | 16.20 | 16.20 | 1 | ||
Lenešice | 16.26 | 16.27 | 1 | ||
Dobroměřice | 16.30 | 16.30 | |||
Louny | 16.33 | 16.37 | 1 | ||
Louny střed | 16.39 | 16.39 | |||
Louny město | 16.41 | 16.41 | |||
Jimlín | 16.47 | 16.47 | |||
Opočno u Loun | 16.50 | 16.50 | |||
Touchovice u Loun | 16.52 | 16.52 | |||
Hřivice | 16.54 | 16.55 | 1 | ||
Konětopy | 16.57 | 16.57 | |||
Solopysky | 17.00 | 17.00 | |||
Domoušice | 17.05 | 17.06 | 1 | ||
Mutějovice | 17.12 | 17.13 | 1 | ||
Svojetín | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Hořesedly | 17.26 | 17.26 | |||
Chrášťany | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Rakovník | 17.40 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci