Vlak 6712 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 14.01 | 1 | |||
Chrášťany | 14.10 | 14.11 | 1 | ||
Hořesedly | 14.14 | 14.14 | |||
Svojetín | 14.19 | 14.21 | 1 | ||
Mutějovice | 14.29 | 14.30 | 1 | ||
Domoušice | 14.35 | 14.36 | 1 | ||
Solopysky | 14.41 | 14.41 | |||
Konětopy | 14.44 | 14.44 | |||
Hřivice | 14.47 | 14.59 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 15.02 | 15.02 | |||
Opočno u Loun | 15.04 | 15.04 | |||
Jimlín | 15.06 | 15.06 | |||
Louny předměstí | 15.09 | 15.09 | 1 | ||
Louny město | 15.13 | 15.13 | |||
Louny střed | 15.14 | 15.14 | |||
Louny | 15.17 | 15.21 | 3 | ||
Dobroměřice | 15.24 | 15.24 | |||
Lenešice | 15.26 | 15.27 | 1 | ||
Břvany | 15.32 | 15.33 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 15.39 | 15.39 | 1 | ||
Obrnice | 15.46 | 15.46 | 4 | ||
Most | 15.51 | 16.00 | 3 | ||
Most-Kopisty | 16.06 | 16.06 | |||
Most-Minerva | 16.10 | 16.10 | |||
Litvínov město | 16.15 | 16.15 | |||
Louka u Litvínova | 16.17 | 16.17 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | 16.19 | 16.19 | |||
Osek město | 16.25 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci