Vlak 6704 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 6.18 | 1 | |||
Chrášťany | 6.27 | 6.27 | 1 | ||
Hořesedly | 6.31 | 6.31 | |||
Svojetín | 6.36 | 6.36 | 1 | ||
Mutějovice | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Domoušice | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Solopysky | 6.56 | 6.56 | |||
Konětopy | 6.59 | 6.59 | |||
Hřivice | 7.02 | 7.07 | 1 | ||
Touchovice u Loun | 7.09 | 7.09 | |||
Opočno u Loun | 7.11 | 7.11 | |||
Jimlín | 7.14 | 7.14 | |||
Louny předměstí | 7.17 | 7.18 | 1 | ||
Louny město | 7.21 | 7.21 | |||
Louny střed | 7.23 | 7.23 | |||
Louny | 7.26 | 7.40 | 3 | ||
Dobroměřice | 7.44 | 7.44 | |||
Lenešice | 7.46 | 7.47 | 1 | ||
Břvany | 7.52 | 7.53 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 7.59 | 7.59 | 1 | ||
Obrnice | 8.06 | 8.07 | 4 | ||
Most | 8.12 | 3 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia