Vlak 6703 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 6.30 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | 6.36 | 6.36 | |||
Louka u Litvínova | 6.38 | 6.38 | 1 | ||
Litvínov město | 6.40 | 6.40 | |||
Most-Minerva | 6.45 | 6.45 | |||
Most-Kopisty | 6.48 | 6.48 | |||
Most | 6.56 | 7.02 | 7 | ||
Obrnice | 7.06 | 7.06 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 7.13 | 7.14 | 1 | ||
Břvany | 7.20 | 7.20 | 1 | ||
Lenešice | 7.26 | 7.27 | 1 | ||
Dobroměřice | 7.30 | 7.30 | |||
Louny | 7.33 | 7.37 | 1 | ||
Louny střed | 7.39 | 7.39 | |||
Louny město | 7.41 | 7.41 | |||
Jimlín | 7.47 | 7.47 | |||
Opočno u Loun | 7.50 | 7.50 | |||
Touchovice u Loun | 7.52 | 7.52 | |||
Hřivice | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Konětopy | 7.57 | 7.57 | |||
Solopysky | 8.00 | 8.00 | |||
Domoušice | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Mutějovice | 8.12 | 8.13 | 1 | ||
Svojetín | 8.20 | 8.21 | 1 | ||
Hořesedly | 8.26 | 8.26 | |||
Chrášťany | 8.30 | 8.31 | 1 | ||
Rakovník | 8.40 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci