Vlak 5692 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 12.10 | 1 | |||
Černovice u Chomutova | 12.16 | 12.17 | 1 | ||
Domina | 12.29 | 12.30 | 1 | ||
Křimov-Suchdol | 12.35 | 12.35 | |||
Křimov zastávka | 12.38 | 12.38 | |||
Křimov | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Nová Ves u Křimova | 12.45 | 12.45 | |||
Výsluní | 12.49 | 12.49 | |||
Rusová | 12.54 | 12.55 | 1 | ||
Měděnec | 13.01 | 13.01 | |||
Měděnec zastávka | 13.04 | 13.04 | |||
Kovářská městys | 13.08 | 13.08 | |||
Kovářská | 13.14 | 13.15 | 1 | ||
České Hamry | 13.17 | 13.17 | |||
Vejprty zastávka | 13.22 | 13.22 | |||
Vejprty koupaliště | 13.25 | 13.25 | |||
Vejprty | 13.30 | 13.45 | 1 |
jede v a od 30.IV. do 2.X. a 26.V., 6.VI., 3.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci