Vlak 5691 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vejprty | 10.21 | 10.26 | 1 | ||
Vejprty koupaliště | 10.30 | 10.30 | |||
Vejprty zastávka | 10.34 | 10.34 | |||
České Hamry | 10.39 | 10.39 | |||
Kovářská | 10.41 | 10.42 | 1 | ||
Kovářská městys | 10.48 | 10.48 | |||
Měděnec zastávka | 10.53 | 10.53 | |||
Měděnec | 10.56 | 10.56 | |||
Rusová | 11.01 | 11.02 | 1 | ||
Výsluní | 11.08 | 11.08 | |||
Nová Ves u Křimova | 11.11 | 11.11 | |||
Křimov | 11.13 | 11.14 | 1 | ||
Křimov zastávka | 11.17 | 11.17 | |||
Křimov-Suchdol | 11.20 | 11.20 | |||
Domina | 11.26 | 11.27 | 1 | ||
Černovice u Chomutova | 11.38 | 11.39 | 1 | ||
Chomutov | 11.45 | 1 |
jede v a od 30.IV. do 2.X. a 26.V., 6.VI., 3.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci