..: Trasa vlaku Os 9714 - JŘ 2022 :..
Os 9714
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   15.54 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  15.57 15.59 1
  Zeměchy  16.01 16.01 
  Olovnice  16.03 16.03 1
  Neuměřice  16.07 16.07 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  16.08 16.08 
  Zvoleněves  16.11 16.11 1
  Podlešín  16.15 16.15 1
  Slaný předměstí  16.20 16.20 
  Slaný  16.24 16.27 1
  Královice u Zlonic  16.33 16.33 
  Zlonice  16.39 16.39 1
  Páleček  16.43 16.43 
  Klobuky v Čechách  16.47 16.47 1
  Vrbičany  16.50 16.50 
  Telce  16.52 16.52 
  Peruc  16.56 16.57 1
  Vrbno nad Lesy  17.02 17.03 1
  Chlumčany u Loun  17.12 17.13 1
  Louny  17.17  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster