..: Trasa vlaku Os 9704 - JŘ 2022 :..
Os 9704
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   8.54 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  8.57 8.59 1
  Zeměchy  9.01 9.01 
  Olovnice  9.03 9.03 1
  Neuměřice  9.07 9.07 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  9.08 9.08 
  Zvoleněves  9.11 9.11 1
  Podlešín  9.15 9.15 1
  Slaný předměstí  9.20 9.20 
  Slaný  9.24 9.27 1
  Královice u Zlonic  9.33 9.33 
  Zlonice  9.39 9.39 1
  Páleček  9.43 9.43 
  Klobuky v Čechách  9.47 9.47 1
  Vrbičany  9.50 9.50 
  Telce  9.52 9.52 
  Peruc  9.56 9.57 1
  Vrbno nad Lesy  10.02 10.02 1
  Chlumčany u Loun  10.12 10.13 1
  Louny  10.17  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster