..: Trasa vlaku Os 9700 - JŘ 2022 :..
Os 9700
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   5.49 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.52 5.54 1
  Zeměchy  5.56 5.56 
  Olovnice  5.58 5.59 1
  Neuměřice  6.03 6.03 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  6.05 6.05 
  Zvoleněves  6.08 6.10 1
  Podlešín  6.14 6.15 1
  Slaný předměstí  6.21 6.21 
  Slaný  6.25 6.27 1
  Královice u Zlonic  6.33 6.33 
  Zlonice  6.39 6.39 1
  Páleček  6.43 6.43 
  Klobuky v Čechách  6.47 6.47 1
  Vrbičany  6.50 6.50 
  Telce  6.52 6.52 
  Peruc  6.56 6.57 1
  Vrbno nad Lesy  7.02 7.02 1
  Chlumčany u Loun  7.12 7.13 1
  Louny  7.17  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster