Os 9358 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 20.23 | 100a | |||
Kolín zastávka | 20.25 | 20.26 | |||
Nová Ves u Kolína | 20.29 | 20.29 | |||
Velim | 20.32 | 20.32 | 4 | ||
Cerhenice | 20.35 | 20.35 | |||
Pečky | 20.40 | 20.41 | 4 | ||
Tatce | 20.44 | 20.44 | |||
Poříčany | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Klučov | 20.52 | 20.52 | |||
Český Brod | 20.56 | 21.00 | 4 | ||
Rostoklaty | 21.04 | 21.04 | |||
Tuklaty | 21.07 | 21.07 | |||
Úvaly | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 21.14 | 21.14 | |||
Praha-Běchovice střed | 21.17 | 21.17 | |||
Praha-Běchovice | 21.19 | 21.20 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 21.22 | 21.22 | |||
Praha-Kyje | 21.25 | 21.25 | |||
Praha-Libeň | 21.29 | 21.30 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci