Os 9343 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.29 | 3 | |||
Praha-Libeň | 16.34 | 16.35 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.38 | 16.38 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.40 | 16.40 | |||
Praha-Běchovice | 16.43 | 16.44 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 16.45 | 16.45 | |||
Praha-Klánovice | 16.48 | 16.48 | |||
Úvaly | 16.53 | 16.54 | 1c | ||
Tuklaty | 16.57 | 16.57 | |||
Rostoklaty | 17.00 | 17.00 | |||
Český Brod | 17.04 | 17.05 | 1 | ||
Klučov | 17.08 | 17.08 | |||
Poříčany | 17.11 | 17.16 | 1 | ||
Tatce | 17.20 | 17.20 | |||
Pečky | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Cerhenice | 17.29 | 17.29 | |||
Velim | 17.32 | 17.33 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.35 | 17.35 | |||
Kolín zastávka | 17.39 | 17.39 | |||
Kolín | 17.42 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci