Os 9312 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.00 | 4 | |||
Pardubice-Svítkov | 5.03 | 5.03 | |||
Pardubice-Opočínek | 5.07 | 5.07 | |||
Valy u Přelouče | 5.10 | 5.10 | |||
Přelouč | 5.14 | 5.15 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 5.18 | 5.18 | |||
Řečany nad Labem | 5.22 | 5.25 | 4 | ||
Chvaletice | 5.28 | 5.28 | |||
Kojice | 5.31 | 5.31 | |||
Týnec nad Labem | 5.33 | 5.33 | |||
Záboří nad Labem | 5.36 | 5.40 | 4 | ||
Starý Kolín | 5.43 | 5.43 | |||
Kolín dílny | 5.47 | 5.47 | |||
Kolín | 5.50 | 5.56 | 100 | ||
Kolín zastávka | 5.58 | 5.59 | |||
Nová Ves u Kolína | 6.02 | 6.02 | |||
Velim | 6.05 | 6.06 | 4 | ||
Cerhenice | 6.09 | 6.09 | |||
Pečky | 6.13 | 6.14 | 4 | ||
Tatce | 6.17 | 6.17 | |||
Poříčany | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Klučov | 6.25 | 6.25 | |||
Český Brod | 6.29 | 6.30 | 4 | ||
Rostoklaty | 6.34 | 6.34 | |||
Tuklaty | 6.37 | 6.37 | |||
Úvaly | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 6.44 | 6.44 | |||
Praha-Běchovice střed | 6.47 | 6.47 | |||
Praha-Běchovice | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 6.52 | 6.52 | |||
Praha-Kyje | 6.55 | 6.55 | |||
Praha-Libeň | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.06 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci