Os 9311 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 5.29 | 3 | |||
Praha-Libeň | 5.34 | 5.35 | 3 | ||
Praha-Kyje | 5.38 | 5.38 | |||
Praha-Dolní Počernice | 5.40 | 5.40 | |||
Praha-Běchovice | 5.43 | 5.44 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 5.45 | 5.45 | |||
Praha-Klánovice | 5.48 | 5.48 | |||
Úvaly | 5.53 | 5.54 | 1c | ||
Tuklaty | 5.57 | 5.57 | |||
Rostoklaty | 6.00 | 6.00 | |||
Český Brod | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Klučov | 6.08 | 6.08 | |||
Poříčany | 6.11 | 6.12 | 1 | ||
Tatce | 6.16 | 6.16 | |||
Pečky | 6.20 | 6.20 | 1 | ||
Cerhenice | 6.24 | 6.24 | |||
Velim | 6.28 | 6.29 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 6.31 | 6.31 | |||
Kolín zastávka | 6.35 | 6.35 | |||
Kolín | 6.38 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci