Os 9309 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 4.59 | 3 | |||
Praha-Libeň | 5.04 | 5.05 | 3 | ||
Praha-Kyje | 5.08 | 5.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 5.10 | 5.10 | |||
Praha-Běchovice | 5.13 | 5.14 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 5.15 | 5.15 | |||
Praha-Klánovice | 5.18 | 5.18 | |||
Úvaly | 5.23 | 5.24 | 1c | ||
Tuklaty | 5.27 | 5.27 | |||
Rostoklaty | 5.30 | 5.30 | |||
Český Brod | 5.34 | 5.37 | 1 | ||
Klučov | 5.40 | 5.40 | |||
Poříčany | 5.43 | 5.44 | 1 | ||
Tatce | 5.48 | 5.48 | |||
Pečky | 5.52 | 5.52 | 1 | ||
Cerhenice | 5.56 | 5.56 | |||
Velim | 6.00 | 6.01 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 6.03 | 6.03 | |||
Kolín zastávka | 6.07 | 6.07 | |||
Kolín | 6.10 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci