Os 9058 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 9.35 | 5 | |||
Poříčí nad Sázavou | 9.38 | 9.38 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 9.42 | 9.42 | |||
Pecerady | 9.46 | 9.46 | |||
Týnec nad Sázavou | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 9.53 | 9.53 | |||
Krhanice | 9.57 | 9.57 | |||
Prosečnice | 10.01 | 10.01 | |||
Kamenný Přívoz | 10.04 | 10.04 | |||
Jílové u Prahy | 10.09 | 11.03 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | 11.09 | 11.09 | |||
Petrov u Prahy | 11.14 | 11.14 | |||
Petrov-Chlomek | 11.17 | 11.17 | |||
Davle | 11.20 | 11.21 | 1 | ||
Skochovice | 11.27 | 11.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 11.30 | 11.31 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 11.34 | 11.34 | |||
Praha-Zbraslav | 11.38 | 11.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | 11.41 | 11.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 11.44 | 11.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 11.48 | 11.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 11.52 | 11.52 | 1a | ||
Praha-Kačerov | 11.55 | 11.55 | |||
Praha-Vršovice | 11.59 | 12.00 | 7 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.04 | 12.15 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci