Os 9023 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.55 | 22 | |||
Praha-Vršovice | 20.59 | 21.00 | 5 | ||
Praha-Kačerov | 21.04 | 21.04 | |||
Praha-Krč | 21.07 | 21.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 21.11 | 21.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 21.14 | 21.14 | 3a | ||
Praha-Komořany | 21.17 | 21.17 | |||
Praha-Zbraslav | 21.20 | 21.20 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.24 | 21.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.28 | 21.31 | 1 | ||
Skochovice | 21.33 | 21.33 | |||
Davle | 21.40 | 21.40 | 1 | ||
Petrov-Chlomek | 21.43 | 21.43 | |||
Petrov u Prahy | 21.46 | 21.46 | |||
Luka pod Medníkem | 21.51 | 21.51 | |||
Jílové u Prahy | 21.57 | 21.58 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 22.02 | 22.02 | |||
Prosečnice | 22.05 | 22.05 | |||
Krhanice | 22.09 | 22.09 | |||
Chrást nad Sázavou | 22.12 | 22.12 | |||
Týnec nad Sázavou | 22.15 | 22.39 | 1 | ||
Pecerady | 22.42 | 22.42 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 22.47 | 22.47 | |||
Poříčí nad Sázavou | 22.50 | 22.50 | |||
Čerčany | 22.55 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci