R 892 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBee238 + 2xBdpee231 + Bmz224 + Bbdgmee236 + Apee139 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 6.59 | 1 | |||
Uherské Hradiště | 7.12 | 7.14 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.20 | 7.32 | 3 | ||
Otrokovice | 7.43 | 7.44 | 1 | ||
Hulín | 7.54 | 7.56 | 1 | ||
Přerov | 8.09 | 8.12 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.27 | 8.31 | 2 | ||
Česká Třebová | 9.13 | 9.15 | 16 | ||
Ústí nad Orlicí | 9.24 | 9.25 | 2 | ||
Choceň | 9.44 | 9.45 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.07 | 10.09 | 2 | ||
Přelouč | 10.18 | 10.19 | 2 | ||
Kolín | 10.33 | 10.35 | 102 | ||
Praha-Libeň | 11.12 | 11.13 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.19 | 11.25 | 2b | ||
Praha-Vršovice | 11.29 | 11.34 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci