R 879 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 20.33 | 20.50 | 9 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.54 | 21.00 | 8 | ||
Praha-Libeň | 21.06 | 21.07 | 1 | ||
Kolín | 21.45 | 21.47 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.07 | 22.08 | 1 | ||
Choceň | 22.27 | 22.28 | 1 | ||
Česká Třebová | 22.50 | 22.51 | 1 | ||
Svitavy | 23.01 | 23.02 | 1 | ||
Letovice | 23.18 | 23.19 | 1 | ||
Blansko | 23.35 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci