R 810 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.08 | 1 | |||
Přerov | 11.22 | 11.24 | 10 | ||
Hulín | 11.33 | 11.34 | 2 | ||
Otrokovice | 11.42 | 11.43 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.55 | 11.57 | 2 | ||
Moravský Písek | 12.06 | 12.07 | 2 | ||
Hodonín | 12.17 | 12.23 | 2 | ||
Břeclav | 12.35 | 12.44 | 5 | ||
Podivín | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Zaječí | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Šakvice | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 13.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci