R 809 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.23 | 12.36 | 1 | ||
Šakvice | 12.55 | 12.56 | 1 | ||
Zaječí | 13.00 | 13.01 | 1 | ||
Podivín | 13.07 | 13.08 | 1 | ||
Břeclav | 13.15 | 13.21 | 1 | ||
Hodonín | 13.33 | 13.38 | 1 | ||
Moravský Písek | 13.48 | 13.49 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.56 | 13.58 | 1 | ||
Otrokovice | 14.09 | 14.11 | 1 | ||
Hulín | 14.20 | 14.22 | 1 | ||
Přerov | 14.33 | 14.35 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.49 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci