Os 8071 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bd264 + Bbdgmee236 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 4.50 | 1 | |||
Modlešovice | 4.53 | 4.54 | |||
Čejetice | 4.56 | 4.57 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | 5.00 | 5.00 | |||
Ražice | 5.03 | 5.04 | 1 | ||
Heřmaň obec | 5.06 | 5.07 | |||
Skály | 5.09 | 5.10 | |||
Protivín | 5.13 | 5.14 | 1 | ||
Protivín zastávka | 5.16 | 5.16 | |||
Milenovice | 5.19 | 5.20 | |||
Číčenice | 5.23 | 5.23 | 1 | ||
Záblatíčko | 5.27 | 5.28 | |||
Dívčice | 5.31 | 5.32 | 1 | ||
Zbudov | 5.34 | 5.34 | |||
Zliv | 5.38 | 5.39 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou | 5.43 | 5.44 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 5.49 | 5.49 | |||
České Budějovice | 5.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci