R 805 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.36 | 1 | |||
Šakvice | 8.55 | 8.56 | 1 | ||
Zaječí | 9.00 | 9.01 | 1 | ||
Podivín | 9.07 | 9.08 | 1 | ||
Břeclav | 9.15 | 9.21 | 1 | ||
Hodonín | 9.33 | 9.38 | 1 | ||
Moravský Písek | 9.48 | 9.49 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.56 | 9.58 | 1 | ||
Otrokovice | 10.09 | 10.11 | 1 | ||
Hulín | 10.20 | 10.22 | 1 | ||
Přerov | 10.33 | 10.35 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 10.49 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci