Os 8042 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 12.54 | 1 | |||
Skály | 12.58 | 12.58 | |||
Heřmaň obec | 13.01 | 13.01 | |||
Ražice | 13.03 | 13.04 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | 13.08 | 13.08 | |||
Čejetice | 13.11 | 13.13 | 2 | ||
Modlešovice | 13.16 | 13.16 | |||
Strakonice | 13.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci