R 803 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 661 + 660 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.36 | 1 | |||
Šakvice | 6.55 | 6.56 | 1 | ||
Zaječí | 7.00 | 7.01 | 1 | ||
Podivín | 7.07 | 7.08 | 1 | ||
Břeclav | 7.15 | 7.21 | 1 | ||
Hodonín | 7.33 | 7.38 | 1 | ||
Moravský Písek | 7.48 | 7.49 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.56 | 8.00 | 1 | ||
Otrokovice | 8.10 | 8.11 | 1 | ||
Hulín | 8.20 | 8.22 | 1 | ||
Přerov | 8.33 | 8.35 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci