Os 8017 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 16.07 | 2 | |||
Modlešovice | 16.10 | 16.10 | |||
Čejetice | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | 16.16 | 16.16 | |||
Ražice | 16.20 | 16.22 | 1 | ||
Heřmaň obec | 16.24 | 16.24 | |||
Skály | 16.27 | 16.27 | |||
Protivín | 16.30 | 16.43 | 3 | ||
Protivín zastávka | 16.45 | 16.45 | |||
Milenovice | 16.48 | 16.48 | |||
Číčenice | 16.51 | 16.52 | 1 | ||
Záblatíčko | 16.56 | 16.56 | |||
Dívčice | 16.59 | 17.00 | 1 | ||
Zbudov | 17.03 | 17.03 | |||
Zliv | 17.06 | 17.07 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou | 17.12 | 17.12 | 1 | ||
Nemanice II | 17.15 | 17.16 | 201 | ||
České Budějovice severní zastávka | 17.18 | 17.18 | |||
České Budějovice | 17.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci