Os 8011 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 14.04 | 2 | |||
Modlešovice | 14.07 | 14.07 | |||
Čejetice | 14.10 | 14.11 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | 14.13 | 14.13 | |||
Ražice | 14.17 | 14.22 | 1 | ||
Heřmaň obec | 14.24 | 14.24 | |||
Skály | 14.27 | 14.27 | |||
Protivín | 14.30 | 14.33 | 1 | ||
Protivín zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Milenovice | 14.38 | 14.38 | |||
Číčenice | 14.41 | 14.41 | 1 | ||
Záblatíčko | 14.45 | 14.45 | |||
Dívčice | 14.49 | 14.49 | 1 | ||
Zbudov | 14.52 | 14.52 | |||
Zliv | 14.55 | 14.56 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou | 15.01 | 15.01 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 15.06 | 15.06 | |||
České Budějovice | 15.08 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci