Os 8004 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 10.42 | 1 | |||
České Budějovice severní zastávka | 10.44 | 10.44 | |||
Hluboká nad Vltavou | 10.49 | 10.49 | 1 | ||
Zliv | 10.55 | 10.56 | 4 | ||
Zbudov | 11.00 | 11.00 | |||
Dívčice | 11.02 | 11.03 | 2 | ||
Záblatíčko | 11.06 | 11.06 | |||
Číčenice | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Milenovice | 11.14 | 11.14 | |||
Protivín zastávka | 11.16 | 11.16 | |||
Protivín | 11.18 | 11.26 | 1 | ||
Skály | 11.30 | 11.30 | |||
Heřmaň obec | 11.32 | 11.32 | |||
Ražice | 11.35 | 11.36 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | 11.39 | 11.39 | |||
Čejetice | 11.42 | 11.43 | 1 | ||
Modlešovice | 11.45 | 11.45 | |||
Strakonice | 11.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci