Vlak 7960 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 20.19 | 1 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 20.22 | 20.22 | |||
Myslín | 20.26 | 20.26 | |||
Mirovice | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
Horní Nerestce | 20.33 | 20.33 | |||
Čimelice | 20.38 | 20.38 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 20.42 | 20.42 | |||
Dolní Ostrovec | 20.46 | 20.46 | |||
Vráž u Písku | 20.50 | 20.50 | 1 | ||
Čížová | 20.57 | 20.58 | 1 | ||
Písek-Dobešice | 21.01 | 21.01 | |||
Písek zastávka | 21.04 | 21.04 | |||
Písek | 21.07 | 21.08 | 1 | ||
Putim | 21.12 | 21.12 | 1 | ||
Heřmaň | 21.15 | 21.15 | |||
Protivín | 21.22 | 1 |
nejede 24., 25., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci