Os 7909 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 9.43 | 2 | |||
Tochovice | 9.49 | 9.49 | 1 | ||
Tochovice zastávka | 9.50 | 9.50 | |||
Ostrov u Tochovic | 9.53 | 9.53 | |||
Milín | 9.56 | 9.59 | 1 | ||
Příbram sídliště | 10.04 | 10.04 | |||
Příbram | 10.07 | 10.08 | 1 | ||
Bratkovice | 10.14 | 10.14 | 1 | ||
Jince | 10.20 | 10.21 | 1 | ||
Rejkovice | 10.25 | 10.25 | |||
Lochovice | 10.30 | 10.31 | 1 | ||
Libomyšl | 10.35 | 10.35 | |||
Zdice | 10.41 | 10.42 | 3 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 10.46 | 10.46 | |||
Králův Dvůr | 10.49 | 10.49 | |||
Beroun | 10.53 | 6a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci