R 779 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 19.30 | 1 | |||
Švihov u Klatov | 19.39 | 19.40 | 1 | ||
Přeštice | 19.50 | 19.51 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 19.58 | 19.59 | 3c | ||
Dobřany | 20.04 | 20.05 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 20.16 | 20.17 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.19 | 20.22 | 4 | ||
Rokycany | 20.31 | 20.32 | 1 | ||
Kařez | 20.42 | 20.43 | |||
Hořovice | 20.50 | 20.51 | 1 | ||
Zdice | 20.57 | 20.58 | 1 | ||
Beroun | 21.05 | 21.06 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 21.43 | 21.44 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.51 | 20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci