R 770 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdmpee233 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.08 | 20 | |||
Praha-Smíchov | 10.14 | 10.15 | 2 | ||
Beroun | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Zdice | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Hořovice | 11.06 | 11.07 | 2 | ||
Kařez | 11.14 | 11.15 | |||
Rokycany | 11.26 | 11.27 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.37 | 11.40 | 4 | ||
Plzeň zastávka | 11.42 | 11.43 | 6d | ||
Dobřany | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 11.59 | 12.00 | 1a | ||
Přeštice | 12.06 | 12.06 | 1 | ||
Švihov u Klatov | 12.17 | 12.18 | 1 | ||
Klatovy | 12.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci