R 767 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bdmpee233 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 13.30 | 1 | |||
Švihov u Klatov | 13.39 | 13.40 | 1 | ||
Přeštice | 13.50 | 13.51 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 13.58 | 13.59 | 3c | ||
Dobřany | 14.04 | 14.05 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 14.16 | 14.17 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.19 | 14.22 | 4 | ||
Rokycany | 14.31 | 14.32 | 1 | ||
Kařez | 14.42 | 14.43 | |||
Hořovice | 14.50 | 14.51 | 1 | ||
Zdice | 14.57 | 14.58 | 1 | ||
Beroun | 15.05 | 15.06 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 15.43 | 15.44 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.51 | 20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci