Vlak 7643 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladotice | 12.46 | 1 | |||
Mladotice zastávka | 12.49 | 12.49 | |||
Horní Hradiště | 12.52 | 12.52 | |||
Plasy | 12.55 | 12.57 | 2 | ||
Kaznějov | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Horní Bříza | 13.14 | 13.15 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 13.18 | 13.18 | |||
Třemošná u Plzně | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 13.27 | 13.27 | |||
Plzeň-Bolevec | 13.30 | 13.30 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 13.33 | 13.33 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.38 | 8 |
jede v – do 23.IV. a od 3.X., nejede 25.XII., 1.I., 16. – 18.IV., 29.X., od 25.IV. do 1.X. jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci