R 762 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdmpee233 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.08 | 20 | |||
Praha-Smíchov | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Beroun | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Zdice | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Hořovice | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Kařez | 16.14 | 16.15 | |||
Rokycany | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.37 | 16.40 | 4 | ||
Plzeň zastávka | 16.42 | 16.43 | 6d | ||
Dobřany | 16.54 | 16.55 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 16.59 | 17.00 | 1a | ||
Přeštice | 17.06 | 17.06 | 1 | ||
Lužany | 17.10 | 17.10 | |||
Borovy | 17.12 | 17.13 | |||
Švihov u Klatov | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Klatovy | 17.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci