R 761 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 9.30 | 1 | |||
Švihov u Klatov | 9.39 | 9.40 | 1 | ||
Přeštice | 9.50 | 9.51 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 9.58 | 9.59 | 3c | ||
Dobřany | 10.04 | 10.05 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 10.16 | 10.17 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.19 | 10.22 | 4 | ||
Rokycany | 10.31 | 10.32 | 1 | ||
Kařez | 10.42 | 10.43 | |||
Hořovice | 10.50 | 10.51 | 1 | ||
Zdice | 10.57 | 10.58 | 1 | ||
Beroun | 11.05 | 11.06 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.51 | 20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci