R 758 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdmpee233 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.08 | 20 | |||
Praha-Smíchov | 17.14 | 17.15 | 2 | ||
Beroun | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Zdice | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Hořovice | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Kařez | 18.14 | 18.15 | |||
Rokycany | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.37 | 18.40 | 4 | ||
Plzeň zastávka | 18.42 | 18.43 | 6d | ||
Dobřany | 18.54 | 18.55 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 18.59 | 19.00 | 1a | ||
Přeštice | 19.06 | 19.06 | 1 | ||
Lužany | 19.10 | 19.10 | |||
Borovy | 19.13 | 19.13 | |||
Švihov u Klatov | 19.19 | 19.19 | 1 | ||
Klatovy | 19.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci