Os 7550 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 18.40 | 1 | |||
Bezděkov u Klatov | 18.44 | 18.44 | |||
Janovice nad Úhlavou | 18.48 | 18.52 | 1 | ||
Nýrsko | 18.59 | 19.00 | 2 | ||
Dešenice | 19.04 | 19.04 | |||
Zelená Lhota | 19.11 | 19.11 | 1 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 19.18 | 19.18 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 19.23 | 19.23 | |||
Špičák | 19.27 | 19.28 | 1 | ||
Železná Ruda město | 19.31 | 19.32 | |||
Železná Ruda centrum | 19.34 | 19.34 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 19.38 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci