Os 7547 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 12.17 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 12.21 | 12.21 | |||
Železná Ruda město | 12.23 | 12.24 | |||
Špičák | 12.28 | 12.29 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 12.34 | 12.34 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 12.39 | 12.40 | 1 | ||
Zelená Lhota | 12.47 | 12.47 | 1 | ||
Dešenice | 12.54 | 12.54 | |||
Nýrsko | 12.59 | 13.00 | 1 | ||
Janovice nad Úhlavou | 13.07 | 13.08 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | 13.12 | 13.12 | |||
Klatovy | 13.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci