Os 7367 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.09 | 3 | |||
Cheb-Všeboř | 14.13 | 14.13 | |||
Stebnice | 14.15 | 14.15 | |||
Lipová u Chebu | 14.18 | 14.19 | 3 | ||
Salajna | 14.22 | 14.22 | |||
Dolní Žandov | 14.26 | 14.27 | 3 | ||
Lázně Kynžvart | 14.32 | 14.32 | 1 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 14.37 | 14.37 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 14.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci