R 718 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + B209 + Aee140 + Bbdgmee236 + Bmz229 + Bdpee231 + Bee243 + 2xB209 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 11.36 | 1 | |||
Majdalena | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Třeboň | 12.07 | 12.08 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 12.25 | 12.36 | 2 | ||
Soběslav | 12.41 | 12.42 | 2 | ||
Planá nad Lužnicí | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Tábor | 12.58 | 13.01 | 2 | ||
Heřmaničky | 13.28 | 13.30 | 3 | ||
Olbramovice | 13.38 | 13.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Praha-Zahradní Město | 14.20 | 14.21 | 102 | ||
Praha-Vršovice | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.30 | 14.40 | 32 | ||
Praha-Holešovice | 14.49 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci