Vlak 7060 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 14.56 | 3 | |||
Kadaň-Prunéřov | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 15.10 | 15.20 | 2 | ||
Kotvina | 15.24 | 15.24 | |||
Perštejn | 15.28 | 15.28 | 2 | ||
Boč | 15.31 | 15.31 | |||
Stráž nad Ohří | 15.35 | 15.35 | 2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 15.41 | 15.41 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 15.47 | 15.48 | 2 | ||
Hájek | 15.55 | 15.55 | 2 | ||
Dalovice | 16.00 | 16.00 | 2 | ||
Karlovy Vary | 16.03 | 2 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci